Eindhoven
088 62 62 200
j.vanhaaster@gapph.nl

Johan van Haaster

Algemeen Directeur

Eindhoven
088 62 62 200
j.fanchamps@gapph.nl

Jeroen Fanchamps

Directeur

Antwerpen
+32 (0)3 820 72 83
victor.plattel@vastgoedbeheer.com

Victor Plattel

Directeur België

Eindhoven
088 62 62 200
m.vanklaveren@gapph.nl

Matthias van Klaveren

Operationeel Manager

Eindhoven
088 62 62 200
b.vanderstraten@gapph.nl

Bart van der Straten

Projectmanager

Eindhoven
088 62 62 200
c.kuijten@gapph.nl

Cindy Kuijten

Manager Marketing & Communicatie

Eindhoven
088 62 62 200
m.aarts@gapph.nl

Maartje Aarts-Berkelmans

Salesmanager

Eindhoven
088 62 62 200
j.vanvalen@gapph.nl

Joep van Valen

Salesmanager

Eindhoven
088 62 62 200
g.deree@gapph.nl

Gertjan de Ree

Projectmanager

Eindhoven
088 62 62 200
s.strijbos@gapph.nl

Saskia Strijbos

Salesmanager

Den Haag
088 62 62 270
n.link@gapph.nl

Natalie Link

Vastgoedbeheerder

Den Haag
088 62 62 270
a.steunenberg@gapph.nl

Arend Steunenberg

Huismeester

Eindhoven
088 62 62 200
r.vermeulen@gapph.nl

Rob Vermeulen

Projectmanager

Amsterdam
088 62 62 200
n.weitgraven@gapph.nl

Nathaniël Weitgraven

Regiomanager Noord

Eindhoven
088 62 62 200
a.schellenberg@gapph.nl

Anouk Schellenberg

Communicatiemedewerker

Breda
088 62 62 200
j.vandevleuten@gapph.nl

Jacqueline van de Vleuten-Coenen

Vastgoedbeheerder

Veenendaal
088 62 62 200
a.bulten@gapph.nl

Aico Bulten

Vastgoedbeheerder

Den Haag
088 62 62 70
m.vanderhoeven@gapph.nl

Marvin van der Hoeven

Projectleider

Amersfoort/Amsterdam
088 62 62 200
g.schulten@gapph.nl

Gerard Schulten

Vastgoedbeheerder

Vught
088 62 62 200
k.boelen@gapph.nl

Koen Boelen

Vastgoedbeheerder

Eindhoven
088 62 62 200
m.pottker@gapph.nl

Marieke Pöttker

Marketing & Communicatiemanager Plan-B

Amsterdam
088 62 62 200
j.hinfelaargapph.nl

Jasper Hinfelaar

Vastgoedbeheerder

Vught
088 62 62 200
k.steenbakkers@gapph.nl

Kenny Steenbakkers

Regiomanager Zuid

Antwerpen
+32 (0)3 820 72 83
benedikt.dewitte@vastgoedbeheer.com

Benedikt de Witte

Sales Director België

Antwerpen
+32 (0)3 820 72 83
yana.vanwouwe@vastgoedbeheer.com

Yana van Wouwe

Administratief medewerker

Eindhoven
088 62 62 200
f.derkinderen@gapph.nl

Fleur der Kinderen

Medewerker backoffice

Breda
088 62 62 200
j.koole@gapph.nl

Jan Koole

Regiomanager West

Breda
088 62 62 200
a.klees@gapph.nl

Arnold Klees

Vastgoedbeheerder

Veenendaal
088 62 62 200
j.vanvliet@gapph.nl

Jeroen van Vliet

Regiomanager Oost

Amsterdam
088 62 62 200
a.vanvelse@gapph.nl

Aranka van Velse

Vastgoedbeheerder

Eindhoven
088 62 62 200
k.tholen@gapph.nl

Kristel Tholen

Locatiemanager Plan-B

Veenendaal
088 62 62 200
c.vanbussel@gapph.nl

Corine van Bussel

Vastgoedbeheerder

Veenendaal
088 62 62 200
d.hoekerswever@gapph.nl

Dorée Hoekerswever

Vastgoedbeheerder

Breda
088 62 62 200
j.vanleengoed@gapph.nl

Jorik van Leengoed

Vastgoedbeheerder

Eindhoven
088 62 62 200
j.vanderheijden@gapph.nl

Jesper van der Heijden

Projectleider Vastgoedexploitatie

Antwerpen
+32 (0)3 820 72 83
patricio.castro.ramirez@vastgoedbeheer.com

Patricio Castro Ramirez

Vastgoedbeheerder

Eindhoven
088 62 62 200
k.marechal@gapph.nl

Kim Marechal

Financieel Medewerker

Eindhoven
088 62 62 200
a.bakermans@gapph.nl

Anouk Bakermans

Financieel Manager

Eindhoven
088 62 62 200
h.vandewijdeven@gapph.nl

Hans van de Wijdeven

Contractmanager

Vught
088 62 62 200
r.londema@gapph.nl

Ron Londema

Huismeester

Eindhoven
088 62 62 200
m.linders@gapph.nl

Miranda Linders

Financieel Medewerker

Antwerpen
+32 (0)3 820 72 83
floris.bijttebier@vastgoedbeheer.com

Floris Bijttebier

Vastgoedbeheerder

Antwerpen
+32 (0)3 820 72 83
nisse.buys@vastgoedbeheer.com

Nisse Buys

Vastgoedbeheerder

Eindhoven
088 62 62 200
b.bus@gapph.nl

Bart Bus

Medewerker technische dienst

Utrecht
088 62 62 200
r.straub@gapph.nl

Ricardo Straub

Medewerker technische dienst

Vught
088 62 62 200

Thijs van Lieshout

Vastgoedbeheerder

Eindhoven
088 62 62 200

Frans Schraven

Huismeester Plan-B (vrijwillig)