Eindhoven
088 62 62 200
j.vanhaaster@gapph.nl

Johan van Haaster

Directeur

Eindhoven
088 62 62 200
j.fanchamps@gapph.nl

Jeroen Fanchamps

Directeur

Antwerpen
+32 (0)3 820 72 83
victor.plattel@vastgoedbeheer.com

Victor Plattel

Directeur België

Eindhoven
088 62 62 200
m.vanklaveren@gapph.nl

Matthias van Klaveren

Operationeel Manager

Eindhoven
088 62 62 200
b.vanderstraten@gapph.nl

Bart van der Straten

Projectmanager

Eindhoven
088 62 62 200
c.molenschot@gapph.nl

Coen Molenschot

Salesmanager

Utrecht en Veenendaal
088 62 62 200
b.broekman@gapph.nl

Bibian Broekman

Salesmanager

Eindhoven
088 62 62 200
p.heesakkers@gapph.nl

Pierre Heesakkers

Salesmanager

Eindhoven
088 62 62 200
c.kuijten@gapph.nl

Cindy Kuijten

Manager Marketing & Communicatie

Eindhoven
088 62 62 200
r.vermeulen@gapph.nl

Rob Vermeulen

Projectmanager

Utrecht
088 62 62 200
n.weitgraven@gapph.nl

Nathaniël Weitgraven

Regiomanager Noord

Utrecht
088 62 62 200
g.schulten@gapph.nl

Gerard Schulten

Vastgoedbeheerder

Utrecht
088 62 62 200
m.vanderhoeven@gapph.nl

Marvin van der Hoeven

Vastgoedbeheerder

Utrecht
088 62 62 200
k.visser@gapph.nl

Kelly Visser

Vastgoedbeheerder

Eindhoven
088 62 62 200
l.schenkels@gapph.nl

Lobke Schenkels

Backoffice medewerker

Antwerpen
+32 (0)3 820 72 83
benedikt.dewitte@vastgoedbeheer.com

Benedikt de Witte

Sales Director België

Antwerpen
+32 (0)3 820 72 83
yana.vanwouwe@gapph.nl

Yana van Wouwe

Administratief medewerker

Eindhoven
088 62 62 200
p.hogenbirk@gapph.nl

Paul Hogenbirk

Business intellegence manager

Breda
088 62 62 200
j.koole@gapph.nl

Jan Koole

Regiomanager West

Breda
088 62 62 200
a.klees@gapph.nl

Arnold Klees

Vastgoedbeheerder

Veenendaal
088 62 62 200
j.vanvliet@gapph.nl

Jeroen van Vliet

Regiomanager Oost

Breda
088 62 62 200
p.pirard@gapph.nl

Patrick Pirard

Vastgoedbeheerder

Eindhoven
088 62 62 200
k.tholen@gapph.nl

Kristel Tholen

Locatiemanager Plan-B

Eindhoven
088 62 62 200
m.beenen@gapph.nl

Martijn Beenen

Projectleider Vastgoedexploitatie Plan-B

Veenendaal
088 62 62 200
c.vanbussel@gapph.nl

Corine van Bussel

Vastgoedbeheerder

Veenendaal
088 62 62 200
d.hoekerswever@gapph.nl

Dorée Hoekerswever

Vastgoedbeheerder

Eindhoven
088 62 62 200
w.vandereerden@gapph.nl

Wilfred van der Eerden

Regiomanager Zuid

Eindhoven
088 62 62 200
k.steenbakkers@gapph.nl

Kenny Steenbakkers

Vastgoedbeheerder

Eindhoven
088 62 62 200
l.boers@gapph.nl

Luuk Boers

Vastgoedbeheerder

Eindhoven
088 62 62 200
a.schellenberg@gapph.nl

Anouk Schellenberg

Communicatiemedewerker

Eindhoven
088 62 62 200
a.bakermans@gapph.nl

Anouk Bakermans

Financieel Manager

Eindhoven
088 62 62 200
h.vandewijdeven@gapph.nl

Hans van de Wijdeven

Contractmanager

Eindhoven
088 62 62 200
d.pennings@gapph.nl

Dave Pennings

Financieel Medewerker

Antwerpen
+32 (0)3 820 72 83
floris.bijttebier@vastgoed.com

Floris Bijttebier

Vastgoedbeheerder

Eindhoven
088 62 62 200
m.dewildt@gapph.nl

Martijn de Wildt

Stagiair Marketing & Communicatie

Antwerpen
+32 (0)3 820 72 83
nisse.buys@vastgoed.com

Nisse Buys

Vastgoedbeheerder

Eindhoven
088 62 62 200
b.bus@gapph.nl

Bart Bus

Medewerker technische dienst

Eindhoven
088 62 62 200
r.londema@gapph.nl

Ron Londema

Huismeester